Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Általában mik azok a betegsége...

Általában mik azok a betegségek amik hasonló tünetekkel járnak mint ha pzichoaktív szer hatása alat lennének?

Figyelt kérdés

Ebbe beleértettem az különféle álapotokat, személyiségzavarokat és egyéb mentális zavarokat, a helyzet hogy épp láttam egy előadást ahogy egy pszichiáter tarja az terápiát a páciens pedig egy drogfüggő aki képes volt nagyobb erőfeszítés után megmutatni az valódi arcát, már a komunikációján ésszrevetem hogy valami nincs rendben vele.

Ebből magamra ismertem, csakhogy én nem használok semmiféle pszichoaktív szert amitől logikusan is hasonló szinten lennék.

Esetleg van olvassa ezt a kérdést olyan valaki aki hasonlóan érzi magát?


2022. okt. 22. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem LSD-n meg DMT-n volt olyan hogy több lett belőlem. Több személyiség és magammal beszéltem, vitatkoztam. Talán a skizó hasonló lehet. Bár nekem elmúlt az egész ahogy kiment a szer hatása.
2022. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyátalán nem az efajta téveszmékről beszélek vagy halucinácciókról, nekem egyszerűen csak skizoid gondolataim vannak azthiszem, de nem vagyok biztos abban hogy üldözési mániám is van, folyamatosan azt érzem mindenki aki közeli csak kirekeszt és kihasznál meg hogy utálnak, viszont a szomorú hogy ez mind igaz, először is egyetlen haverom van az életben akivel felszinesen eltudunk beszélgetni, de mikor mélyebb a téma ő zárkózott, folyamatosan én nekem kell kezdeményeznem beszélgetést, ha nem így lenne csak akkor szóla ha valami fontos dolog történt.

Ezen kívül gyűlölöm az én korosztályom beli vagy aluli embereket,

tőlük érzem a leginkább hogy kiközösitenek és hogy észre se vesznek,

az idősebbek 25 fölöttiekkel pedig remekül kijövök, sőt akár haveri kapcsolatokat is képes vagyok velük kialakitani, sokkal megértőbbek elfogadóbbak, mint ez a infantilis generáció..

2022. okt. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!