Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rectovaginális sipoly ( vagy...

Rectovaginális sipoly ( vagy hasonló) gyanúval hová érdemes fordulni?

Figyelt kérdés
Minden esetben "természetes", hogy sztómazsákot kap az illető? Vagy pelenkás lesz élete végéig?
2022. nov. 7. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom urológia, esetleg nőgyógyászat. Ezt alapból ha jól tudom első blikkre antibiotikummal kezelik, de biztos nem sztóma lesz az első opció.
2022. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz mennék elsőre. Lehet, hogy sebészileg helyreállítható.
2022. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :(
2022. nov. 7. 13:43
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves második, én is ettől tartok. Hogy sebészeti úton elveszítem még azt a minimális jót is az életemből. ( sport, utazás, fürdőzések lehetősége)
2022. nov. 7. 13:46
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Most jobban utánaolvasva, módosítom a hozzászólásom, mert azt írják mindenképp műteni kell és a gyógyulási időszakra kell sztóma is, állítólag 6 hétig. De mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, ő mondja ki mi a teendő.
2022. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha valóban igazolódik a betegség akkor a kezelése műtéti, szinte minden esetben, és emellé adható antibotikum is természetesen.

Egyébként a nőgyőgyászodat keresd fel vele.

Jobbulást kívánok!

2022. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :( szóval a lényeg, hogy vagy műtét és pelenka, vagy marad a szenvedés? És ha nem vállalom a műtétet, mi történik?
2022. nov. 7. 18:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Állandó hüvelyi-kismedencei fertőzések, gyulladások, rák, műtét, sztómazsák, kemó, paróka, áttétek, újabb kemó, tepsi.
2022. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, rohadtul nem ez volt a kérdés!!!! Annyi lett volna, hogy ideiglenesen tűnjek el a gyerek életéből, mert egy pelenkás senkiként nem maradok velük, vagy végleg.. Esetleg még elhúzom évig, mikor be tudom tartani neki az ígéretem, vagy hagyjam teljesen magára... Így azonban valószínűleg ha most elmegyek, se karácsonya, se nyara nem lesz már...
2022. nov. 7. 20:10
 10/19 anonim ***** válasza:
Milyen gyerek? Miért kell eltűnni előle, lemaradtam valamiről?
2022. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!