Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem akarok meghalni de egész...

Nem akarok meghalni de egész életemben csak nulláskodtam és szerencsétlenkedtem igazából igazándiból valójában kisgyermek korom óta de feladni nem akarom önök mit tennének a helyemben tisztelt felhasználók!?

Figyelt kérdés

van minden nyavajám egyéb kevert depressziós pánikolós szorongásos személyiség zavarok szociális fóbia meg ez az asperger-szindróma de valahogyan autistának nem érzem magamat.

és hát a homoszexuális meleg érdeklődés is akadályt gátat szabott falakat állított annak,hogy én tudjak valaha is boldogulni emberként az életemben az van.



2022. nov. 20. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Üdv a klubban.
2022. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Vagy erőt veszel magadon, hátrahagyod a problémáid és elkezdesz egy aktív, produktív életet élni. Vagy marad ez. Javaslom egy pszichológus felkeresését.
2022. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Kettes, azért azzal tisztában vagy, hogy a depresszió nem úgy működik, hogy erőt veszel magad és el is tűnik, igaz? Én évek óta küzdök ellene aktívan, de csak sz*rabb lett...
2022. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

3., 2. vagyok.

És akkor mit csináljon a kérdező? Minden egy elhatározással kezdődik. Egy szóval nem mondtam, hogy könnyű lesz… sőt, lehet feladod kedves kérdező, de ha nem kezdesz neki, akkor így marad még meg nem halsz. És te már elkezdted, ezzel a kérdéssel. Hajrá!

2022. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz nagy fákat ez nekem eléggé nagyon nyögvenyelős volt az életem.

Ott volt a kilencvenes évek kétezres évek kétezer tízes kétezer húszas mostmár.

Nem ezért születtem meg hanem,hogy éljem az életemet de nem tudom nem is tudtam olyannyira ehy beteg sérült pszichés lelki beteg is vagyok hogycsak na

A szüleimnek nem kellett volna engemet is ide szülni a bátyám is nagyon kinlodik és nagyon szenved de én még vészesebb eset vagyok ő nála is

2022. nov. 20. 21:58
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagy falat volt az egész életem.

Egy máig mind a mai napig megemésztetlen nagy fákat tisztelt felhasználók,vagy kommentelők.

2022. nov. 20. 21:59
 7/9 A kérdező kommentje:

falatot akartam írni.

nem voltam életre érdemes életre való az apukámék is nagyon gyűlölnek és utálnak is.

nem kellett volna ide szülni engemet az összes többi ember közé.

A szüleim is nagyon önzőek csak magukra gondoltak az erotika a szexualitás miatt.

A gyerekek meg oldják meg át életüket ahogy akarják.

De én egy fogyatékos homokos vagyok

Én nem tudom jobbá tenni az életemet emberek!!!

Képtelenek vagyok rá.

2022. nov. 20. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Ismeros…
2022. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
70%
Önvizsgálatot tartasz. Elmész szakemberhez. Keményen dolgozol magadért, magadon. Célokat tüzől ki magad elé. Megvalósítás.
2022. nov. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!