Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Garatmandula műtét után...

Garatmandula műtét után helyreáll az ember hangja valamikor?

Figyelt kérdés
Már több hete volt a műtét, szépen meg is gyógyult a helye, nincs hatalmas kráter sem már a helyén, mégis orrhangom van. Maga a beszéd sem olyan kellemes torkomban , zavaró furcsa érzésem volt és én is hallom meg mások is, hogy olyan a hangom, mint amikor tele az ember orra...eleinte nem is volt ilyen már a műtét után hetekkel alakult ez ki. Illetve ha iszom gyorsan néha az orromon visszajön a víz, ezek mikor múlnak el vagy elmúlnak egyáltalan?

2023. jan. 7. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orrhanghoz nem sok köze van, a hangod akkor változik ha valamit nagyon elbatnak
2023. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező,változott azóta a szitu?
2023. jan. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, de rájöttem hogy az allergiám az oka. Iden erősebb télen mivel nincs tél és vannak pollenek sajnos. Váladék csorog le a garatomfalon és valahol meg tud állni összegyűlni ahol eddig nem ennyire a mandula hiánya miatt talán és ez változtatja hangom, állandóan krákogok és akkoe jó. Persze elkezdtem szedni az antihisztamint az allergia spray mellé és így már jó. Csak eddig télen nem volt rá szükség.
2023. febr. 2. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!