Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi állhat a szívdobogás...

Mi állhat a szívdobogás érzése mögött?

Figyelt kérdés
Mai napon tök nyugodtan ültem a laptopom előtt, és egyik pillanatban nagyon erős szívdobogásra lettem figyelmes, mintha megállás nélkül sprinteltem volna 30 percig és utána hirtelen abbahagytam vola. Ez tartott kb egy fél percig, de mondanom sem kell eléggé megijedtem. 21 éves vagyok, rendszeresen sportolok, és nagyjából egy hónapja voltam ekg-n ami azt mutatta, hogy makk egészséges vagyok. Vérnyomásom is átlagosnak mondható, bár van néha hogy kiugrik felfele. Mi lehetett akkor ez dolog mégis? Igaz, hogy stresszelek eleget, de szerintem közel sem annyit, hogy emiatt ilyenek történjenek.

2023. jan. 17. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A vérnyomás lehet ingadozó ezt az orvosom mondta amikor normál vérnyomásszintet mért nálam. 30 vagyok. Nekem magas vérnyomásom van elvileg.

Vegyél egy vérnyomásmérő karórát vagy okosórát és azokkal az adatokkal többre mész amikor elmész a dokidhoz

2023. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!