Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sajnos gyakorlatilag állandóan...

Sajnos gyakorlatilag állandóan székrekedésem van egy gyógyszer miatt. A proktológus azt mondta, ígyak Salvus vizet. (?)

Figyelt kérdés

Nagy meglepetésemre az egyik barátnőm mondta, hogy nem Salvust, hanem Hunyadit szoktak inni. A gyógyszertárban elolvastam mindkét víz leírását, tényleg a Hunyadira írták rá, hogy jó székrekedésre. (Meg a gyógyszertáros is ezt mondta.) Vettem egy üveggel, megittam 1 dl-t és hát nem ragoznám, igen eredményes volt. Azóta viszont egyáltalán nem hat, viszont iszonyú büdiket eregetek tőle. Most mi a fenét lehet csinálni?


Ki mit használ úgy, hogy azért legalább 2-3 naponta el tudjon menni wc-re?


Nekem eddig Dulcolax-om volt, eleinte teljesen elégedett voltam vele, de egy fél év után elkezdte azt csinálni, hogy iszonyú hasgörcsöket okozott és a legváratlanabb pillanatban ROHANNOM kellett a wc-re, nem is tudom, mi lett volna, ha éppen nem vagyok otthon.



2023. febr. 23. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Ûdvözöllek! Jobban tennéd, ha természetes mòdon pl. Gyûmölcslével vagy aszaltszilvàval probàlnàd rendbehozni a székelésedet, ki kell tapasztalnod mi hajt meg. A kûlönféle hashajtòk nem egészségesek.
2023. febr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Hashajtót ne szedj, és nem csoda, hogyha székrekedésed van, mert a RENDSZERES hashajtó használat pontosan ezt okozza.
2023. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


1. Közben eszembe jutott, hogy a Spar-os almalé tényleg szokott használni, úh. vettem azt (és még finom is és nem is drága).


2.

Nem szedtem rendszerese hashajtót soha, de nyilván egy ponton túl muszáj volt. Ez egy régebbi probléma, volt már, hogy emellett a gyógyszer mellett nem volt székrekedésem, volt, hogy nem kaptam ezt a gyógyszert, stb.

2023. febr. 24. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!