Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epekövességet mutattak ki...

Epekövességet mutattak ki nálam privát ultrahangon, de semmit nem írtak le, hogy hány db kő, vagyok hogy milyen méretűek a kövek. Háziorvos a Délpesti Istvánba irányított tovább, de nem ajánlott sebészt. Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

#epekő, epe, sebészet
2023. márc. 14. 14:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
"vagyok" helyett "vagy"
2023. márc. 14. 14:42
 2/17 anonim ***** válasza:

Nagyjából mindegy, mennyi kő van, ha panasz van, a műtét a megoldás.

Ettől függetlenül jó eséllyel az ottani radiológus is rá fog nézni, és az alapján döntenek a műtétről.

2023. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Oda ahhoz mész vagy arra az ambulanciára ahová irányítottak.

De ha nem egyértelmű, elmész a háziorvoshoz és a leletet megmutatod neki, az a legegyszerűbb.

2023. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezzel az SzTK sebészeti rendelésére kell menni. A sebész majd eldönti további teendőket.Küldhet a kórház sebészeti betegfelvételi irodájába,ahol műtéti előjegyzésbe vesznek.Ha nem sürgős heteket is várhatsz.

A házi orvos itt már különösebbet nem tud tenni.

2023. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De tud, majd ő elirányítja oda ahová tartozik.
2023. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nem fáj az epém, de mivel kiderült így már a háziorvos az DPC Istvánba irányított. Csak azt nem tudom, hogy fel kell hívjam őket vagy személyesen kell ott kopogni?
2023. márc. 16. 07:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni kell-e időpont.
2023. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül? Műtöttek?
2023. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szia, dehogy. Szeptember 6ra vagyok kiírva. Egy dolog miatt aggódok csak, hogy nem jól reagálok a nyugtatóra. Felszökik a vérnyomásom és kiugrok a bőrömből altatás során. Hogyan lehet megúszni a benyugtatózást???
2023. júl. 6. 11:58
 10/17 A kérdező kommentje:
"Felszökik a vérnyomásom és kiugrok a bőrömből nyugtató használata során"
2023. júl. 6. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!