Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Otthoni hiv teszt mennyire...

Otthoni hiv teszt mennyire pontos?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal kb(1.5 hónapja) aki lesz.pot ... sőt még csók is volt (persze elötte).


Na most ez a lány egy eléggé riba.c tipusú lány szóval ki tudja kivel hol van (persze ezen a téren engem sem kell félteni)


Annyi kiderült hogy valami vérvételre kell mennie hogy megnézzenek valamit (ez is utólag derült ki) de amikor írt akkor nem volt túl pozitív és ennél többet nem is mondott. (na most ezt senki nem tudja hogy elöttem vagy utánam történt valami de nem is számít)


Ezt csak lehet hogy beképzelés de azért én biztosra szeretnék menni hogy nincs semmi, köztük HIV sem szóval otthon ezt kiprobálnám:


[link]


Tudom hogy idióta vagyok és nyilván magamnak köszönhetem és azt is hogy "szerencse" hogy nem d.gtam meg mert úgy terjed leginkább de olvastam hogy ritkán de orális szexnél vagy csóknál is el lehet kapni/át lehet adni.



Volt valakinek hasonló tapasztalata pl ezzel vagy hasoinló tesztel?



2023. márc. 20. 21:03
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Hát most úgy őszintén ezért ki fizet ki 30 fontot? Plusz nem is ér semmit, senki sem fogadja el, pontos eredményt nem ad.
2023. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Gyakorlatilag nem ér semmit.
2023. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na kideritettem azóta, pontosan ugyan annyit ér mint a laboros mária utcai verzió, annyi különbséggel hogy ez penzbekerül.


Orvos mondta hogy pontos ez az orál verzió is (amit ugye a laborba kell küldeni postán és onnan jön vissza az eredmény)


Van a másik rapid amit rendelni fogok az meg olyan mint egy covid test csak vérrel működik az is rapid és 29£ , 10 percen belül kimutatja az eredményt és azután ha pozitív akkor érdemes elmenni egy kontroll vizsgálatra is, ez persze ugyN úgy igaz ha pl valaki személyesen megy el a laborba akkor is pozitív teszt esetén jön egy 2. Teszt.


Egyszóval pontosan és jól működnek ezek is csak penzbekerulnek de legalább otthon túl tudsz lenni ezen.


Annyit hozzá tettek még hogy esetleg ha pozitív lesz az nagyon sok embernél kb sokkot okoz ezért nem ajánlják ezt mert ha személyesen csináltatok akkor ott segítséget is kapsz azonnal mert sok kérdése van az embernek ilyenkor.

2023. márc. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!