Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg viszgált az orvos de nem...

Meg viszgált az orvos de nem lát bajt mégis fáj a szívem miért van ez?

Figyelt kérdés

Napok óta fáj a szívem, de az orvosok azt mondják nincs vele semmi baj.

Egész nap nehéz légzésem van és szorít, szúr a szívem

Nincs étvágyam és hányingerem is van ez mitől van?

Most el küldtek dolgozni de nem tudom hogy fogom végig csinálni de ilyenkor mit tehetek? valaki segítene légyszives 19 éves vagyok.



2023. ápr. 17. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem a szíveddel van baj, lehet valami másik szerv a közelében. Gyulladás vizsgálat (vérvétel) volt?
2023. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem volt, de vissza menjek és kérjek egy beutalót vérvételre ?
2023. ápr. 17. 12:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Kik azok az orvosok? Voltál valamilyen szakrendelésen? Milyen vizsgálatok voltak? Vagy csak háziorvosnál voltál?
2023. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Én ajánlanék egy EKG-t, szívultrahangot, vérvétellel nem sok mindenre mész, persze ehhez kell egy olyan orvos aki készít neked beutalót ami a nehezebb része a dolognak vagy pedig magán úton elmész, de az meg egy vagyon.


Ha mellkasi eredetű és nem szív, akkor még egy CT-t, illetve fontos tudni, hogy mikor fáj, mert pl. okozhatja gerinc probléma is.

2023. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ui.: orvosok akihez menj ha a háziorvos nem foglalkozik veled: belgyógyász vagy kardiológus


#4-es voltam.

2023. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
#4 azzal kezdte a kérdező, hogy megvizsgálták. Egy szív vizsgálatánál az első két dolog a szívultrahang és az EKG. Ha az azt hozta ki hogy minden rendben, akkor a probléma máshol keresendő.
2023. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6-os, de nem mondta a kérdező, hogy kardiólogián vagy csak a háziorvosnál.
2023. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A házi orvos és a mentők is meg vizsgáltak de csak ennyi
2023. ápr. 17. 13:18
 9/15 anonim ***** válasza:

8: Nem tudnád leírni, hogy mi történt.

Mit jelent, hogy megvizsgáltak a mentők? Kihívtad a mentőket, de nem vittek kórházba?

2023. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Vérnyomást mértek és EKG-t készítettek az orvos és a mentők is.


Nem vittek be a kórházba mert hogy nem találtak semmi problémát. azt mondták aludjak rá egyet meg menjek dolgozni. Szóval nem tudom hogy mit tehetek még egyre jobban fáj

2023. ápr. 17. 14:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!