Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent ha egy lábamon...

Mit jelent ha egy lábamon lévő anyajegy mostanában elkezdett fájni és jelenleg az egész lábamban mintha nyomást és szúrkálást érzek?(orvosnál természetesen már voltam hogy beirjonna dermatológiára, de arra csak hétfőn kerül sor) 18F

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti hipohonder vagy
2023. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első, nincs hozzá szaktudásom, de mivel hogy az egész jobb lábam érzem hogy nincs rendben így nyilván pánikolok mert nem szeretném legrosszabb esetben levágatni a lábam.
2023. máj. 12. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad rögtön pánikolni, de nyilván nézesd meg. Bőrgyógyász tud diagnózist felállítani, mi itt a gyakorin sajnos nem. Próbálj megnyugodni és nem rögtön katasztrofális végkimenetelekre gondolni. Tereld el a figyelmed. Kitartás!
2023. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fasza, nemrég megint sikerült fizikai hatásokkal gyülladàsba hozni és úgy érzem még rosszabbul vagyok, nembirok szédülok, pattanások jöttek ki a testemen a lábamon mintha "izomlázam" lenne..
2023. júl. 1. 18:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Az orvoshosnál voltam, de ő azt mondta ki kell vezetni és a mintát kivizsgálni, azóta nem tudtam eljutni a sebészhez és utána abba maradt a gyulladás rengeteg tehendőm volt így elfelejtettem, most megint szarul vagyok és késő mivel hivatalosan munkába kell lépnem, de egy patikusnál voltam, mondtam neki a problémám és ő adót nekem egy krémet amivel kenegetnem kell 3x naponta, úgy veszem észre kicsit segít csak...
2023. júl. 1. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami fertőzés, hematológiai megbetegedés, uh-t is lehetne csináltatni a lábon, labort. Autoimmun betegség is lehet. Mást nem magánba, mert ez nem játék. Minél előbb.
2023. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!