Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki üvegtesti határhártya...

Valaki üvegtesti határhártya levalassal?mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Milyen tüneteitek vannak? Nekem ugye millió homály és azóta szörnyű érzékeny a szemem a fényre . Utókép szerű dolgok is megjelentek

2023. jún. 8. 18:38
 1/2 anonim válasza:
Szia. Nekem a bal szememen levált az üvegtesti határhártya. Elöször pici úszó pontot vettem észre, majd egyre több lett. A jobb szememben is egyre több lett az üvegtesti homály, de ott kiszakított egy rèszt a retinàmból, így azonnal meg kellett lézerezni. Egyèbkènt egy ideig fényvillanásokat èszleltem, de amint levált a hàtsó hatàrhàrtya, ez megszűnt. Egyébkènt nagyon fènyèrzèkeny a szemem, csak napszemüvegben tudok kint lenni. Mindkèt szememben óriàsi nagy foltok vonulnak àt szemmozgàskor, ennek màr lassan egy ève, de mèg mindig nem szoktam hozzà. Igazàból nekem leginkàbb a nagy úszó foltok a zavaróak. Az utókèp nekem is megjelent egy ideje, illetve a szemcsès làtás, de az mèg elèg enyhe, remèlem ettől nem is lesz rosszabb. Te voltàl szemészeten? Retinàddal minden rendben?
2023. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanezeket tapasztalom én is, retinám rendben, remélem miután befejeződött a leválás, megszűnnek a fényjelenségek. Neked azóta javult?
ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!