Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Irritált seborrhoeás keratózis...

Irritált seborrhoeás keratózis folt volt a hasamon. Azt hittem kullancs, igy kicsíptem szemöldökcsipesszel?

Figyelt kérdés
3 hét múlva is nagyon égett, így elmentem bőrgyógyászhoz. Ő elkuldott sebészetre, hogy kimetsze, és elküldje szövettanra hogy mit sikerült kicsípnem. Az eredmény irritált szeborreás keratózis. A problémám az, hogy a kimetszés utan is érzem a területén ez
2023. jún. 30. 12:34
 1/2 A kérdező kommentje:
A problémám az hogy hónapokkal a kimetszés után is érzem az égést az adott területen. Ha egy ilyen be van gyulladva okozhat valamiféle fertőzést vagy betegséget? Mert úgy érzem mintha egyre nagyobb felületen égne, már az egész hasfalam fáj
2023. jún. 30. 12:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vele vissza orvoshoz, ki tud újulni, nekem is arcomról lelézereztek egyet de ugyanúgy ég és visszatért, rendszeresen figyelni kell. Nagy baj hogy kicsípted csipesszel, irritálódott, fertőzést nem okoz de ugye a keratózis az egy rákmegelőző állapot. Nagyobbodhat a kiterjedése, menj vele orvoshoz!
2023. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!