Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig mindennap vissza...

Mindig mindennap vissza hányom illetve visszaböfögöm a kaját és nagyon rossz érzést érzek a gégém oldalában mintha a nyelőcsővemben akadt volna nagyobb falat ételdarabok ez a gyomor nyelőcső reflux!?

Figyelt kérdés

Emésztési zavar és bél gyulladásos tüneteim is vannak rendszeresen:-(:-s

De amikor böfögök érzem is ezt az erős savat is!!!



2023. júl. 30. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz ez az állandó gombóc érzés a torkomban!!!
2023. júl. 30. 18:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nagyon vad, rendhagyó ötlet, de nem merült fel benned esetleg, hogy orvoshoz menj?
2023. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam már régen de állítólag a gége gyulladás tünete ahogy marja a sav!!!
2023. júl. 30. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
És? Kaptál rá valami gyógyszert? Kezelést? Akármit? Megvizsgáltak? Mi az, hogy állítólag? Ha elmész orvoshoz, nem ad ki ilyen diagnózist, hogy "állítólag gégegyulladás". Meg mi az, hogy régen? Ha most nem vagy jól, akkor nem most kellene elmenni orvohoz?
2023. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon régen régóta meg van már ez a reflux betegségem is

Pantoprazol(a gasztros írta fel)szedtem eleinte utána gaviscont de jelentős javulást nem tapasztaltam meg

Elintéztek azzal, hogy anatómiailag ilyen a gyomrom is olyan nagyon gyenge de az orrsövény műtétem idején ugyanez a dumája volt a szakorvosnak!!!

2023. júl. 30. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Huzas vissza orvoshoz. Ha kell, egy masikhoz.

A reflux tuneteit gyogyszerrel minimalizalni lehet, melletts megfelelo etkezessel teljesen megszuntetni.

Nekem is rafogtak sokaig gegegyulladasra, eneklesre, tulsuylra, mindenre. Aztan lefogytam , abbahagytam az eneklest, meggyogyultam es maradt. Masik orvos beallitotta a gyogyszert azota semmi bajom

2023. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja es az nem normalis hogy igy elj. Nagyon nem. Ki kell vizsgalni, az is lehet h epegond is van a hatterben vagx fekely, barmi. Meg kell tudnod.
2023. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!