Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gluten érzékenység kinek...

Gluten érzékenység kinek milyen tüneteket csinált? Hogy derült ki?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem csináltattam,de egyertelmű. Megeszek egy zsemlét vagy egy szelet kenyeret,másnapra pattanásos lesz a hátam. Ugyanez a tésztáknál,bár az egy fokkal enyhébb,mint a pékáruknál. Ezen kívül pedig az arcom is megváltozik,ha sok glutenos ételt eszek: kicsit püffed,főleg a szemem alatt. Évek óta nem fogyasztok pékárut. Havi 1-2× eszek tésztát vagy egy mekis sajtburgert,ennyit birok.
2023. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te nem gluténérzékeny vagy, első, mert az hasi panaszokkal jár, hanem valamilyen allergiád van.


Kérdező: puffadás, görcsök, fájdalom, hányinger-hábyás, hasmenés (napi 5-6x), és fogyás. Sok fogyás.


vérvételből derült ki.

2023. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Puffadás és hányinger is van nálam,de nem mindig. Pattanás mindig van. Laktozérzékeny viszont biztosan vagyok, amiatt az államon és szám körül jön ki pattanás plussz attól aztán durva hasmenés is van.
2023. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden hasonlónak a glifozát (gyomirtó maradvány) az egyik FŐ oka ami elrontja a felszívódást, a bélflórát. Keress rá Mester Károly előadásaira a YouTube-on, rövid idő alatt meg lehet szüntetni bizonyos gyógynövény készítménnyel (HerbaFulvo) + a jó bélbaktériumok helyes napi "etetésével" (almarost). Ez a módszer amit elmond, valóban működik.
2023. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!