Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögtem ma párszor, COVIDos...

Köhögtem ma párszor, COVIDos vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beoltva mert már a legelején elkaptam mikor még nem volt vakcina, antitestes tesztből derült ki utólag hogy az volt, 2 hetes sima nátha volt szagvesztéssel. Azóta voltam minden évben 2-3szor náthás de semmi különös, nem is teszteltem.

3 hete voltam utoljára náthás, már elmúlt, de ma köhögtem párat, azt mondják megint sok a COVIDos, szóval nem vagyok beoltott, meg fogok halni? Vagy megint túlélem? Ha tesztelek és COVID mit kell csinálnom másként mint az elmúlt években amikor náthás voltam?



dec. 21. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Csak tesztbol derul ki. Pihenj és tüneti krzelés
dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Én most voltam covidos, nem köhögtem kb semennyit. Viszont a fejem elviselhetetlenül fájt, lázas voltam. Orrom sem folyt.
dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Teszt.
dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

És ha a teszt pozitív, akkor mit csináljak máshogy?


Ilyenkor pihenni szoktam, szedek sok vitamint, aspirint, és sok forró folyadékot iszom, eddig bevált. Valamit máshogy kellene tennem?

dec. 21. 15:56
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem

De ne menj emberek közé, pl dolgozni, iskolába egyértelműen ne

(Ez minden fertőző betegségre vonatkozik…)

dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ha negatív akkor mehetek? Az nem baj ha sima influenzát elkapják tőlem?
dec. 21. 16:02
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
2x voltam covidos, pont olyan volt, mint más téli betegség.
dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vegyél fel maszkot, ha emberek közé mész, amíg tüneteid vannak. Ha pozitív a covid-teszt, akkor szerintem pár napig ne menj mások közé, ha nem feltétlenül muszáj. (Amúgy ennek szerintem már a covid előtt is alapnak kellett volna lennie...)
dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Betegen így se úgy se illik közösségbe járni.
dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Munkahelyre muszáj menni, más nem végzi el helyettem a munkát, otthonról nem lehet, meg amúgy valószínűleg a kollégáktól kaptam el
dec. 21. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!