Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek abban az esetben...

Mit tegyek abban az esetben ha pajzsmirigy alul/túlműködés jeleit mutatom egyszerre?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék feleslegesen orvoshoz menni.

Egyébként hízás,izzadás,hajhullás stb a tünetek.szóval tényleg a 2 keveredik.ez esetben más okozhatja?A történethez hozzátartozik hogy szorongós vagyok,és depressziós is(gyógyszert szedek,szóval annak is lehet a mellékhatása)Tényleg nem tudom mit tegyek:( Gondolom csak vérvételből lehet kideríteni teljesen,de az is pénz és hát feleslegesen tényleg nem akarok menni.


jan. 28. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen vettek vért az sztk-ban. Kérj beutalót az orvostól és hamar kiderül az igazság.
jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A háziorvos gyanu esetén beutal és az ingyenes.
jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel a hozzáállással foglalkoztam magammal, mint te, meg is bántam.

Évekig szenvedtem feleslegesen, ahelyett hogy azonnal rendben tettem volna hormonpótlással.

jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!