Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aranyér miatt alakulhatott...

Az aranyér miatt alakulhatott ki, és ha igen, lehet, hogy már csak szövődmény?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha ilyen bőr lógna ki a végbélnyíláson igazából, és én nem tartom valami kellemes látványnak. Viszont nem fáj, csak néha minimálisan, azt is inkább azért (tegyük hozzá, hogy szerintem), mert piszkálom. Nem vérzik, illetve néha volt ilyen 1-2 milliméteres halvány vér, de csak mikor száraz vécépapírt használtam és felsértette. Mióta inkább nedves törlőkendőt használok, teljesen elmúlt. Egyébként nem fáj a székelés egyáltalán.


Régen majdnem biztos, hogy volt aranyerem. Használtam reparon kenőcsöt, elmúlt, és igazából mostmár semmi tünetet nem tapasztalok. Ez viszont megmaradt és borzasztóan zavar. Ez egyáltalán aranyér még vagy csak amiatt kitágult a bőr és ott maradt? El lehet valahogy távolítani?



jan. 30. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Műtéttel tudják eltávolítani.
jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Miújság azóta az aranyér maradvánnyal? Eltávolította már sebész? Nekem is van a gátamon egy aranyér maradvány ami itt szépen lifeg :D
febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!