Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalnak a következő tünetek?

Mire utalnak a következő tünetek?

Figyelt kérdés
Hányinger, hidegrázás, étvágytalanság, szúró baloldali alhasi fájdalom, szúró baloldali derék fájdalom, fájdalmas szex, hasmenés, hőemelkedés, 1 napig be volt dagadva a mellem és 3 napig fájt eléggé. Nő vagyok, 17 éves és a tünetek jelentkezésekor antibiotikumot szedtem húgyhólyaggyulladásra. Fogamzásgátlót is szedek már majdnem 1 éve. Nagyon megköszönném annak akinek van lehetséges tippje arra, hogy mi a baj!

febr. 12. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Nem lehet, hogy hamarosan meg fog jönni a mensid?

febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De egyébként lehet egy nőgyógyàszatra el kéne menned, mert lehet valami petefészek gyulladàsod van. Sajnos csinál ilyeneket.
febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mensim csak jövő hét után lesz. Megyek is nőgyógyászhoz holnap vagy holnap után
febr. 12. 00:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az szokta előhozni ezeket. Az a neve, hogy PMS (premenstruációs szindróma). Sajnos a fogamzasgátló nagyon feltudja borítani az ösztrogén és progeszteron egyensúlyt. Ha megtudod oldani inkább óvszert hasznàlj, mert ilyen fiatalon ne terheld a szervezeted hormonális bogyókkal. Nem mondom, hogy feltétlen ez a baj. Meg inkább menj is el egy nőgyógyhoz. De, ha ott rendben minden, akkor egy hasi ultrahangra is mindenképp menj el.
febr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mostmár akkor is fáj a hasam bal oldala lent amikor vissza tartom a vizeletem, az miért van?
febr. 12. 00:48
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Akkor lehetséges, hogy húgyúti fertőzés esetleg, ami nem jól lett kezelve és esetleg terjed tovàbb. Sajnos nem vagyok doki, de pl nekem volt húgyuti fertőzésem az bagyon fájt, főleg pisileskor meg volt vesemedence gyulladásom is az borzalmasan fájt. Azért gondoltam petefeszekre, mert az szokott szúró erzest okozni. Nekem pl mensi előtt 1-1,5 héttel szokott szúró alhasi fàjdalmam lenni meg a melleim mindig annyira fájnak, hogy melltartót sem tudok hordani olyankor. Nekem a hormonok felborulsa okozta ezt meg csomókat a mellembe.

Mindenképp menj el egy dokihoz, hogy megyógyulj hamar. Ha kell inkább magánba menj, mert az kicsit talán gyorsabb. De ne halaszd sokáig. Itt az olvasók tanácsot esetleg tapasztalatot tudnak megosztani, de sajnos nem vagyunk dokik. Szívesen megyógyítanàlak, de nem vagyok orvos. Csak tanácsot tudtam adni.

Jobbulást kívànok neked és kitartást!

febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a húgyhólyag gyulladásod kiújult/ráment a petefészkedre. Mindenképpen orvos.
febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megtudtad azóta, hogy mi okozza a fàjásokat a hasadban?

febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, és az orvos szerint nincsen semmi baj. Teljesen normális és egészséges a méhem és a petefészkem is. Ultrahang is volt és rákszűrés, annak még 2 hét az eredménye mire megjön. Csak akkor arra lennék már kiváncsi, hogy akkor mitől fáj évek óta annyira a hasam amikor megjön, hogy majd bele pusztulok
febr. 18. 20:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


8-as vagyok.

Azert az jó hír, hogy ott minden oké. De bosszantó, hogy nem tudod.

Én is ebben a cipőben járok. Csak bekem emésztési problemám van. 5 hónapja minden héten vizsgálatra jàrok, de nm tudják mi a baj.

Esetleg még egy vizelet vizsgàlatot csinàltass. De lehet, hogy neked szimplàn ilyen fájdalmakat okoz a nyálkahartya leválás. Azert nem ritka, aki pl be is lazadodik. Sajnos a hormonok fura dolgokat okoznak.

Esetleg valami tippet a doki nem mondott?

febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!