Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrrák vagy én parázom túl?

Bőrrák vagy én parázom túl?

Figyelt kérdés
Májusban voltam anyajegyeket vizsgáltatni és úgy terveztem megint tavasszal megyek, mert közben összel egyet le is vettek, amit ajánlott májusban az orvos. Van a hasamon ( a bugyi csíkjában majdnem) egy nagyobb “anyajegy”, vagyis már nem emlékszem mit mondott rá az orvos. Kb 1 hónapja leváltotta a színét világosabbra, már csak egy pici megmaradt barna folt van benne, viszont viszket eléggé és néha vérzik, ma pedig valami folyt belőle. Próbálok még a héten elmenni vele de nagyon félek.
febr. 28. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges az orvosi vizitig ezzel hergelned magad. Fogalmam sincs, mert nem vagyok orvos, de ha egy tanácsot megfogadsz, akkor nem kezdesz el előre parázni olyanon, ami még nincs is (és remélhetőleg nem is lesz)! Minden jót!
febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha a bugyi csíkja úgy érte, simán ki is dörzsölhette és amiatt is vérezhet. Illetve maga az, hogy egy anyajegy változik színben, az nem feltétlen jelent rosszat. Egy anyajegy amúgy el is tud tűnni, lassan elhalványodik majd eltűnik. Ezeket most csak azért írtam, mert nem olyan fekete-fehér ez a dolog, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Persze érdemes elmenni orvoshoz, mert az a biztos + saját megnyugtatás miatt, de szerintem nem kell rögtön ennyire negatívan felfogni mindent.
febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Jajj, ne diagnosztizáld már magad előre. Túlparázod, nem is kicsit. A bőrrák nem ilyen, nem kell bestesszelni.
febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!