Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen okokra vezethető...

Milyen okokra vezethető vissza, hogy egyre gyakoribb a daganatos megbetegedések kialakulása?

Figyelt kérdés
febr. 29. 12:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
52%

Jó sok baromságot leírtatok. Az első az egyedüli értelmes válasz.

Azért van több, mert magas kort élnek meg az emberek,illetve diagnosztizálják a rákot. Évekig,sőt,évtizedekig vígan elélhetsz úgy,hogy rák fejlődik benned. Régebben senki nem járt szűrővizsgálatokra,így a korai stádiumokra nem derült fény. Illetve attól,hogy rák fejlődik benned,még ugyanúgy meghalhatsz szívrohamban,strokeban vagy bármiben. A nagyszüleim közük többen szívrohamban haltak meg, de kerülték az orvosokat így sosem voltak szűrővizsgálatokon sem. Szóval simán lehet,hogy náluk is volt valami,csak nem tudtak róla. Régebben és pláne vidéken nem volt divat mindennel orvoshoz rohangálni, így nyilván nem gyarapította a rákos statisztikát,aki sosem járt vizsgálaton.

febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
52%

Az is benne van vastagon, hogy tovább élünk, ez meg tipikus időskori betegség.


De benne van az egészségetelen étkezés, kevés rost fogyasztása. És valószínűleg benne van a túlzott stressz is.

febr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéken éltem gyerekkoromban. Mindenki,de mindenki ivott. Kocsmába járni vagy otthon inni 100% elfogadott volt. Ugyanígy dohányozni. Emlékszem, ahogy időről időre meghalt valaki. Hányszor hallottam,hogy "megállt a szíve". Persze,hiszen alkesz és/vagy láncdohányossal volt tele minden. Manapság is létező dolgok ezek, de ahol meg nem élnek ezekkel,es emiatt tovább élhetnének,ott a rák kaphat lehetőséget.
febr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 denber ***** válasza:
52%

Jöttök itt azzal, hogy a levegő, meg a káros anyagok és az hogy egyre magasabb az életkor.

Csak egyet felejtetek el, mégpedig azt, hogy nem az idős emberek lesznek rákosak, hanem a 35-60 éves korosztály, pont azok akin nagyban kivannak téve a stressznek, munkahely, pénz, család megélhetése, stb..

Csináljatok már egy kis kutatás, hogy mennyire és miért idegeskednek azok az emberek akik rákosak, hamar kifog derülni, nem kicsi az összefüggés.

Az idegeskedés mint már írtam, nagyon sok betegség kiváltó oka, miért pont a rák maradna ki ebből?

márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%
"Nem az idős emberek lesznek rákosak". De igen. Illetve 35 felett már középkorú vagy, 45 felett pedig idős,akár tetszik akar nem.
márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 denber ***** válasza:
58%

A mértéktelen zabálás, ezen felül a borzasztó stresszes élet öregíti az embereket, 63 éves vagyok, semmire nem szedek gyógyszert, már két éve, nem azért mert nem vizsgáltattam ki magam, hanem azért mert már nincs szükségem rá, meggyógyultam, 60 éves koromig nekem is sok bajom volt, leszoktam az idegeskedésről(borzasztó nehéz) és úgy étkezem, mint a 70' években, nem zabálok, egy étkezésem mint régen szokás volt a családunkban minimum 25 percig tart.

Bármit írtok, ne feledjétek én meggyógyítottam magam a nyugalommal, lassú tartalmas étkezéssel, mutassatok ilyet, ebben a feszült világban.

Láthatóan sokat fiatalodtam extraként, volt aki azt kérdezte Te mit iszol élet vizet, hogy nem öregedsz.

Annak üzenném aki azt mondja hogy egy 45 feletti öregember, buta vagy fiam, ülj le.

Megbonyolítjátok az életet, pedig az egyszerű.


[link]

márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó,ha egészségesen élsz,de attól még a tested nem lesz fiatalabb és a rizikófaktor csak nő minden nappal. Mint mindenki másnak. Egészségesen élni jó dolog, de a daganatos megbetegedésekhez nem feltétlenül van köze sajnos.
márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 denber ***** válasza:
0%

Úgy látom teljesen mindegy, hogy mit írok ide, csak szajkózzátok a demagóg dumátokat.

Erre azt tudom mondani, hogy ha ne adj isten rákosak lesztek, jussak eszetekbe a rákot a tartós idegi feszültség a stressz okozza, veszteni valótok nem lesz és akkor az esélytelenek teljes lelki nyugalmával megtehetitek, hogy ez irányban változásokat tesztek az elcseszett életetekben.

márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél vissza az idegi feszültségedből,mert te pattogsz itt egyedül. A rákot nem a stressz okozza,de menj be az onkológiára előadni ezt és biztos kapsz egy kis buksisimit a föorvosoktól.
márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 denber ***** válasza:
0%

Rizikófaktor, ezt a hülye dumát, hol hallottad?

Rizikó faktor te vagy saját magad.

márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!