Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek beteg?

Hogyan legyek beteg?

Figyelt kérdés
szoval, tudom hogy nem jó lógni a suliból, csak nagyon fáradt vagyok mostanában, nem dolgozat miatt szeretnék hiányozni, csak hétfőn írunk, de arra még mindenképp bemegyek és megírom. valami lázas módszert kéne találni vagy hasonló. légyszives ne gyertek azzal, hogy tanulni kéne lógás helyett, mert kitűnő tanuló vagyok, és szerintem mindenkinek kijár egy kis pihenés. ha valaki tud jó tippet akkor azt megköszönöm ha leírja.

márc. 3. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

valami akkor sem kerek...

már elég beteg a gondolat, hogy beteg akarsz lenni...

miért játszol az egészségeddel, amikor más a két kezét összetenné, csak hogy egészséges legyen?


ha félsz valakivel találkozni vagy nincs önbizalmad vagy másra nem készültél stb., akkor azt vállald fel... úgy korrekt és hosszútávon úgy fog neked tartást adni az élet... ne akarj minden elől elmenekülni

márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

enis sokszor vagyok hasonloan. nem kell betegnek lenned hozza, eleg azt mondani, az egeszsegemmel en sem jatszok.

menj el orvoshoz hasmenessel hanyassal altalaban kiir par napra, jo esetben egesz hetre

márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
2 nap pihenés elég hetente. Így is tele vagytok szünettel.
márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Számoljuk össze, hány nap szabija van egy diáknak évente és mennyi egy mondjuk középkorú munkavállalónak... Vajon ki pihenhet többet? És mennyivel?
márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

4.

A diák. Sokkal.

márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

5!

Evidens... Nyilván ezek mellett nemigen kellhet plusz kamuszünet...

márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én ugyan már felnőtt vagyok, de a sok besavanyodott Jóskával ellentétben megértelek. Én is kitűnő tanuló voltam, de néha jólesett egy pár plusz nap, pihenés, esetleg hogy utólérjem magam tanulás terén ha pl. tudtam, hogy a következő héten több doga lesz. Az én dokim simán kiírt pár napra, ha azt mondtam a) hasmenésem volt hajnalban-reggel, 3-4x kellett mennem, kicsit fáj a hasam, gyenge vagyok stb. - ilyenkor nem is mentem be, csak telefonáltam, hogy nem is merek bemenni a rendelőben, mert nem tudom kell-e még szaladjak wc-re, ilyenkor azt mondta pihenjek, sok folyadék stb. és ha 3 nap alatt nem javul, akkor menjek be a rendelőbe, ellenkező esetben mehetek suliba és mehetek az igazolásért, b) télen egy kis krákogás, náthát, kezdődő torokfájdalmat kamuztam - ilyenkor beballagtam reggel a rendelésre, köhögtem párat, kicsit megtörölgettem az orromat, meghallgatott, megnézte a torkomat, volt hogy látott is kis pirosságot, gyulladást, volt, hogy azt mondta semmit nem lát, de maradjak otthon pár napot, ha rosszabbodik menjek vissza, ha jól vagyok, 3 nap múlva mehetek suliba. Pedig amúgy nem volt egy ilyen haverkodós, laza dokinő. :D Mondjuk az hozzátartozik, hogy ezt évente 2-3x játszottam el, gondolom ha minden hónapban előadtam volna a hattyú halálát akkor beint.
márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Tök mindegy, hányszor játszod el, gerinc, az gerinc!
márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem itt kezdődik a gerinctelenség, hogy egy 16 éves évente 2x "kivesz" pár extra napot a suliból. :)
márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

9.

Miért miben fárad el annyira vasárnap fél 4-kor? Szerintem abban, hogy másnap hétfő.

márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!