Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy autista ha bekerül egy...

Egy autista ha bekerül egy normális átlagos bölcsődébe óvodába általános és közép iskolákba őt mint beteg sérült merem írni fogyatékos embert hogyan és hogy fogják kezelni a gyerek társai a gyerek társak egy csoportban, vagy osztályban!?

Figyelt kérdés
De tegyük fel nincsen diagnosztizálva az illető egyénnél személynél ez az autizmus spektrum zavar.

márc. 5. 11:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
10# Nehogy azt hidd. Én próbáltam senkit sem szekálni, mégis lefogyatékosoztak engem többször is, belémálltak. Egyszerűen mert irritálom az embereket. Pedig nem tehetek róla. Akkor fejlesszenek ki valami gyógyszert, hogy megszűnjön a fogyatékosságom, most mit mondjak erre??
márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Én is volt hogy egy rossz szót nem szóltam senkihez egy magamban ültem a széken az általános iskolába és bele vertek a felkaromba hogy mikor ütök már vissza inzultáltak provokáltak.

Van benne igazság amit a tizenegyes hozzászóló képe írt a kérdésemre amit válaszolt.

Ha az ember nem kezdeményez és meghúzza magát visszafogott és tartja magát akkor se jó az se jó.

márc. 5. 15:51
 13/25 A kérdező kommentje:

Volt hogy beszóltak rosszízű megjegyzések is voltak akkor játszottak szórakoztak szivattak engemet engem.

Nem mindig kell kezdeményezni a vérbeli patkányok rohadékok mindig is lesznek akik a gyenge és hátrányos helyzetben lévő embereket kikezdik és megbetegítik és tönkre vágják tönkre teszik azt aki gyenge és hát van valamilyen rendellenessége és zavara megértem önt tizenegyedik válaszoló tizenegyes válasz író.

márc. 5. 15:53
 14/25 A kérdező kommentje:

Engem is megbetegedések is értek belszerviek belgyógyászati pszichoszomatikus betegségek.

Pont emiatt is hogy nem volt békém és nyugalmam egész életemben.

Nagyon sajnálom szomorú hogy rengeteg ilyen sorsú ember van akiknek nem volt jó az életük:-(:-s

márc. 5. 15:58
 15/25 A kérdező kommentje:
Sokan vagyunk azért és nem ez az evidens a normális állapot helyzet és szituáció.
márc. 5. 15:59
 16/25 A kérdező kommentje:
És nem csak a karma az okozója a rossz cselekedetel pont emiatt is lehetnek,hogy az emberek nem egészségesek fejben agyilag idegileg és lelkileg génileg meg minden hogyan.
márc. 5. 16:02
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó és rossz közösségek autisták számára, lényegében a szerencsén múlik, hogy kiket fogsz ki.
márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Igen nem volt értelme megszületetni.
márc. 5. 21:04
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

Ezt azonnal fejezd be, mert ilyen hozzálással csak még megkeseredettebb leszel! Az utolsó kommentelő arra célzott, hogy vagy olyan embereket fogsz ki akik nagyjából vagy teljesen elfogadnak illetve azok akik halálra szekálnak és megnyomorítanak mégjobban.


3-as voltam.

márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Befejezem majd egyszer az életemet amikor meghaltam.
márc. 5. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!