Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás hasmenés meddig lappang?

Hányás hasmenés meddig lappang?

Figyelt kérdés
Egyik héten az egyik gyermekem,rá másfél hétre a masik gyermekem esett bele. Mivel az utóbbi még közösségbe nem jár,így nem tudom honnan szedte össze. Talán ilyen sokáig lappangott benne? De nem 1-2 nap? Nálunk így volt eddig. 2 nap különbséggel mindenkin ki jött. Mi egyelőre nem kaptuk el egyiktől sem. Talán már nem is fogjuk. Mindketten jól vannak
márc. 8. 09:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mivel felnőtt korra az ember ezeknek a vackoknak jórészén már átesett, a mi imunredszerünknek nem új a dolog, ezért nem is bezegít meg.

Jó példa rá, hogy mi se kaptunk el soha, semmit a gyerekeinktől. Kivéve egyet.... Na az pont ilyen hányós, hasmenős izé volt. A gyerekek már lábadoztak, mire mi, a két szülő a végét jártuk a : minden kijön, engedj beee!! Nesze itt a lavór hányni az előszobában is lehet, muszáj maradnom. Rettenet.🤪

Na ezt az egyet nem ismerte a szervezetünk. Máig is vihogva emlékszünk, hogy ilyen sose volt azóta se, de ez magában elég volt évekre.

márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ja és az le maradt. Hogy kedden egyszer volt egy eleinte vizes,és egy egész széklet. Aztán szerda nem vizes,de elég híg széklet 1x. Tegnap este normálisabb, majd ma.reggel megint hasmenés szerű,de nem olyan mint a víz.

Nem tudom cerucaltól lehet e ilyen.az említett két napon vettem be egy felet, mert féltem aludni.

márc. 8. 12:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!