Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SIBO kezelesekor tünetek...

SIBO kezelesekor tünetek rosszabbodasa?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szedni antibiotikumot, ami a székletemet körülbelül helyre is tette, viszont nagyon nagyon gázosodok, már reggel úgy kelek, hogy fáj a hasam tőle. Sokat teker is a hasam, de közben nincs hasmenésem. Előtte is néha gázosodtam, de inkább azzal volt gondom, hogy többször meghajtott valami. Most meg eléggé rossz a közérzetem a hasam miatt. Főleg amikor elkezdtem szedni az antibiotikumot. Utána a végefelé jobb lett, kihagytam egy napot, majd oregano olajjal folytattam, amitől még rosszabb. Vasárnap óta szedem, ma szerda van és elkepesztoen gazosodok. Közben fodmap diétát csinálok. Olvastam erről a die off folyamatról, lehet, hogy attól van? Nagyon el vagyok keseredve, akkora reményem van ebben, de csak rosszabbul érzem magam egyelőre :( a másik az, hogy folyton azt olvasom mindenhol, hogy lehetetlen ebből meggyógyulni, és már nagyon kezdem elveszíteni a hitemet. Valakinek van ilyen tapasztalata? Szerintetek meg fogok gyógyulni?

Kérlek, aki csak leírja, hogy neki mennyire nem hat semmi, es már évek óta rosszul van, az ne írjon most ide, mert már így is elég sok rossz véleményt olvastam, és úgy érzem, hogy nekem a psziché is benne van a tüneteimben, szóval fontos lenne, hogy tudjak ebben hinni. Előre is köszönöm!



márc. 13. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
24%
Ne olvasgass és ne idegeneket kérdezz. Orvos.
márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!