Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Màsnak is vannak izom ès...

Màsnak is vannak izom ès izületi fàjdalmai?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2,5 éve szenvedek izom és izületi fájdalmajtòl.

Koràbban aktívan sportoltam, de az elmùlt 5-6 évben sajnos vagy a párom miatt nem tudtam, vagy mert olyan munkám volt.


A fájdalmaim teljesen random ès logikàtlan helyen jelennek meg. Ma reggel pl úgy ébredtem mintha a középső ujjam eltőrt volna vagy legalább is rá estem volna. Még csak be sem ütöttem.


Ugyan így egyik napról a màsikra a térdeim, vállaim, csuklóm, nèha a lábfejem. Pl ha a cipő kicsit szorosabb utána úgy fáj, hogy majdnem megőrülök egy két napig. Volt, hogy a talpam fájt ugyan ìgy.


Ha próbálok sportolni, másnap sokkal rosszabb lesz.


Ha nem csinálok semmit megőrülök és érzem, hogy a testem igényelné a mozgást.


Az elmúlt egy évben 3x voltam vérvételen és mindig azt mondták, hogy nincsen gyulladás a szervezetemben.


Vettem szájban feloldodó D vitamint. 2-3 napig működött és kb 90%-al csökkent a fájdalom.


Nagyon örültem neki, de utána megint használtam boka súlyt és tornáztattam egy kicsit. Másnap vissza jött a fájdalom ès azóta

Is van.


Kèrdeztem az orvost, hogy lehet e összefüggés a vaknica és e között? Azt mondta pár ember volt aki panaszkodott a vakcina után , de nem sok.


Másnak is van hasonló problémája?



ápr. 10. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen problémám, pedig 7 éve gyúrok. Lelkileg minden rendben van?
ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nincs, de nem hiszem, hogy ettől van.


Azt nem tudom, hogy azért fáj mert nem sportolok rendesen és csak egy kis fizió terápiára van szükségem, hogy átmozgassanak vagy ennél komolyabb?


Én az a tipus vagyok aki, ha nem sportol akkor legyengül.

ápr. 10. 09:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Alaposabb kivizsgálásra van szükséged szerintem. Nem normális dolog ez akárhogy nézem. Oké, hogy most nem sportolsz, de hogy ilyen jellegű fájdalmaid legyen emiatt...az kizártnak tartom.
ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Röntgen és vérvétel volt többször is. Semmit sem találtak.


Talán az MRI többet mutatna?

ápr. 10. 13:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Passz. Más tünetek nem társulnak hozzá esetleg?
ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem.


Hétvégén a legrosszabb mikor ki akarok kelni az ágyból. Mert fáj a térdem ezért a kezemmel is segítek feltólni magamat, de mivel a vállam is rohadtul fáj és kattog ezért ez az egyszerű dolog igen csak fájdalmas.

ápr. 10. 14:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát pedig akkor valami gyulladás csak van az ízületeidbe. Ha egészséges lenne nem fájna, logikus.
ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen de mind a 3 vérvétel eredménye az volt, hogy nincs gyulladás. Én is úgy érzem, hogy ez gyulladás, de az eredmények azt mutatják, hogy nem. Holnap megyek vissza az orvoshoz.


Amúgy külföldön élek. Itt elég felületesek az orvosok.

ápr. 10. 15:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Reuma faktort néztek vérképben? Pajzsmirigyet?
ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ezeket nem nézték.
ápr. 11. 08:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!