Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen bőrbetegség lehet?

Ez milyen bőrbetegség lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



ápr. 11. 03:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És eddig sosem volt?


Talán vmi mosószer vagy öblítő váltotta ki. Próbáljon illatanyag menteset venni.

ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kb 2 hónapja
ápr. 14. 14:12
 13/17 anonim ***** válasza:

Szegény..

Próbáljátok meg, hogy sensitiv mosószert hasznàltok és öblítőt. Az lesz a ludas szerintem, ha ilyen mértékben tört ki rajta

ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez kissé butaság, hogy az ekcéma rosszabb. Az ekcéma - pontosabb típusától függően - akár könnyen kikezelhető, miközben a rüh veszélyes és terjed. A rüh még a vérpoloskánál is veszélyesebb.
ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14 úgy ertettem, hogy a hüht, ha kikezeli akkor elmúlik es többé nem jön elő, ha újra meg nem fertőződik.

Ekcéma meg vele marad, de lehet ez sem mindenkinél van így. Nekem tesóm labfeje gyerek kora óta ekcémas. Nem tudjuk, hogy mitől de van, hogy belobban es hónapokig szinte véres kiütéses. Krémek, gyógszerek hatására nehezen, de elmúlik. Sajnos mindig előjön. Mindent kipróbáltunk már.

Vérpoloska??? Úr isten, nem is hallottam még róla...

ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk: ez is igaz. De szerintem a rüh rosszabb.


Vérpoloska: közismertebb neve ágyi poloska.

ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaa így ismerem..en rettegek mindenféle poloskáktól. Fóbiám van....
ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!