Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi ideig kell cukorbetegse...

Mennyi ideig kell cukorbetegseggel korhazban lenni?

Figyelt kérdés
Edesanyamat cukorbetegseggel diagnoztizaltak, es beutaltak a korhazba, hogy betudajak allitani az inzulint, meg ami ilyenkor szukseges. Azt szeretnem megtudni, hogy ez a folyamat mennyi ideig tart, meddig kell a korhazban lenni?

ápr. 11. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg be nem áll egy elfogadható vércukorszint. Ez mindenkinél más, de általában csak néhány nap kell hozzá.
ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 hétre azért számítsál.
ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ma egy hete vagyok bent, még bent akarnak tartani, nagyon jó esetben 3 napot, de artéria gyulladás miatt lehet tovább is bent tartanak.
ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én majdnem 2 hétig voltam bent
tegnap 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Végül én is (#3 vagyok).


De számít sokminden, kedves kérdező. Mikor engem beszállítottak, a szervezetemben szó szerint semmi nem volt rendben. Brutál magas vércukor, táplálékhiány, elsavasodás, káliumhiány, inzulinhiány, néhány napot az intenzíven voltam, és másfél hétig pumpálták belém a káliumot intravénásan, AMI aztán begyulladt és pokolian fájt vagy 2 napig, amiatt is tovább tartottak.

Merem remélni, hogy anyukád jobb állapotban van, úgyhogy neki hátha kevesebb idő. :D

tegnap 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!