Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha erős, gyorsan növő, szép,...

Ha erős, gyorsan növő, szép, láthatóan egészséges hajam van, attól még lehet valami komoly betegségem?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nagyon sok betegségnek tünete a hajhullás. Szóval, ha komoly elváltozás lenne bennem, akkor annak kellene látszódnia a hajamon is? Hogy kevésbé egészséges vagy ilyesmi?

ápr. 17. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hullik a hajad ennek ellenere? Vagy ugy erted, attol, mert nem hullik a hajad, garanciad van arra, hogy semmi bajod nincs? Nem, nincsen. Szorongani tok folosleges, akkor mar egy rendszeres evenkenti nagyrutin labor inkabb ad egy kepet.
ápr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hullik. Nem is az, hogy garancia, csak mondjuk esély. Most egy teljesen jó és részletes vérvizsgálateredményt kaptam, de sajnos elég stresszelős vagyok, hogy hátha van esetleg mégis valami. De ha lenne, akkor annak lenne jele, nem? Akár a vérvizsgálaton, akár a hajammal
ápr. 17. 00:58
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Halál után a haj és köröm tovább nő akkor ők még élnek?
ápr. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Most éppen nem, de az nem jelenti azt, hogy 2 év múlva sem lesz.


Illetve a komoly betegségek indikátora nem a vérvizsgálat és a hajhullás.


Bizonyos betegségek jelezhet ha hullik a hajad és általánosan véve a vérvizsgálat ad egy képet az általános egészségi állapotodról.


De például ha van a hasüregben, vastagbélben stb., egy elváltozás, tumor, akármi, azt nem feltétlen mutatja ki a vérvizsgálat és a hajad sem fog elkezdeni hullani.

ápr. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
3 “jóindulatú” valaszoló után mondom, hogy szerintem igen, az egeszseg jele, mert a biblia is azt mondja, hogy hajban az egeszseg
ápr. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kollégámnak egészséges dús haja van, sportoLn táplálkozása is rendben, életvidám és minden ilyesmi.

Januárban diagnosztizáltak csontrákot a lábában.

Anyukám haja is egészséges és egészséges is volt. Aztán kiműtöttek belőle egy 3 centis agydaganatot.

Az én hajam is zuper vastag dús sose törik és refluxom van, kórosan alacsony vérnyomásom, rotátorköpeny gsulladásom és depresszió


Szóval nem, az egészséges haj nem jelent semmit

ápr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Én is több rákost ismerek szép hajjal. Pajzsmirigy betegeket is ismerek gyönyörű hajkoronával,pedig annak tipikus tünete a hajprobléma.

Szerintem ez genetika,hogy kinek mennyire viseli meg a haját egy betegség. Nekem pl mindentől is hullik, ha kicsit nem vagyok egészséges. De pl 85 éves rokonom májbeteg,vesebeteg, gyógyszereken él és olyan dús és erős haja volt egész életében mintha paróka lenne rajta.

ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam pedig fordítva fizikai betegség nélkül őszültem és hullott a hajam rendkívüli módon. Lelki trauma lehetett az oka, az egy tény. Már fodrász is azt hitte, hogy ezt már vissza nem hozom. Amikor a nagy trauma helyreállt az életemben, akkor csodával határos módon a hajam is visszafordult és soha ilyen jó színe sem volt. A fodrászom teljesen elhalt. Nyárra le szoktam nyírni, de most sajnálnám.


35/F

ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen összefüggés.
ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!