Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akneroxid és zindaclin akne...

Akneroxid és zindaclin akne ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb egy hete voltam bőrgyásznál, mivel a vállam/ hátam felső részén kiütéses vagyok és azt állapította meg az orvos, hogy akne. Felirta a Zindaclin 1% gél-t amit reggel kell kennen, meg Akneroxid 50mg/g -os gélt amit meg este mert fényérzékeny. Az utobbit általában fürdés után szoktam mikor már kint is sötét van felkenni. Az egyik géltől a vállam olyan lett kb mintha leégett volna a napon, csípett is és már elkezdett hámlani. Ez normális ezeknek a mellékhatásaként és folytathatom ezeknek a használatát? Lassan elfogy igazából mind a 2, és ha úgy van akkor nem váltom ki a második adagot, hanem elmegyek megint bőrgyógyászhoz.

ápr. 24. 13:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!