Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a szívproblémák súlyosak...

Ezek a szívproblémák súlyosak és kell velük kezdeni valamit? Vagy nem érdekes?

Figyelt kérdés

1, mérsékelt ST depressio

2, Bal pitvar túltengés

3, zaj


(EKG írta ki automatikusan, de a doki meg se nézte, csak letépte és nekem adta, mert vinnem kell másikhoz. így fogalmam nincs, mit mondana rá egy kardiológus. de fontos lenne tudni, mert műtét előtt állok, nehogy ez legyen a gond...)



ápr. 27. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Küldd el az EKG felvételt privátba ha megvan. Értek a kielemzéséhez és megmondom mit látok rajta.
ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az anesztes meg fogja nézni, gondolom neki kell odaadnod, és ő mindent elmagyaráz. Kérdezz, ha valamit nem értesz.
ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint az anesztestől. :)
ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, csak az már késő. jó lenne előbb tudni, nehogy emiatt maradjon el a műtét. főleg ha esetleg csak az EKG volt vacak, mert erre is gondoltam már, annyira hanyagul csinálta, közben le is jött a tappancs stb.
ápr. 27. 19:40
 5/7 A kérdező kommentje:

1

oké köszi, de most csak telefonnal befotózva tudom

ápr. 27. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Úgyis jó.
ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ST-depresszió és a bal pitvar túltengés sem feltétlenül jelent komoly problémát, különösen, mivel az ST-depresszió mérsékelt. Nem mindegy, mennyi idős és milyen nemű vagy.
ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!