Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemi herpesz utáni kapcsolat?

Megtorlo500 kérdése:

Nemi herpesz utáni kapcsolat?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést átjártam, orvosnál is voltam rengetegszer. Ki mennyi idő után tudott újra talpra állni a nemi herpesz után kapcsolati szempontból. Kb 3 éve kaptam el exemtől herpeszt brutális évek voltak állandóan jött hosszú ideig majd mostanra kezd stagnálni 3 havonta ha van pici formában de még mindig jelen ez miatt abszolút nem merek sem újabb kapcsolatba kezdeni se ismerkedni normálisan mert bennem van a félsz hogy tovább adom… persze ha komolyra fordult volna egy dolog jeleztem de mivel azonnali bélyegzéssel jár logikus én se szeretnék olyannal lenni aki bármit adhat mégha enyhe is a későbbiek során a szemem előtt a fertőzés kezdetleges stádiuma van ami erős azért hagyjuk meg… szóval lényegében a kérdésem a következők. Van esély később a hosszabb tünetmentes időszakra ahol talán nyugodtabban lehet együtt lenni? Tudom sose múlik el mindig fent áll a veszélye a fertőzésnek de ha nincs jelen kevesebb az esély mint mikor van… illetve tapasztalat valakinél hogy sikerült ezzel túl lendülni talált valaki part utana ami normálisan ment? Ha talált sikerült mind idáig biztonságban megóvni társat?

máj. 3. 11:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!