Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a hipoglikémia tünete,...

Ez a hipoglikémia tünete, ilyen amikor leesik a vércukorszint?

Figyelt kérdés

Hirtelen összeszűkül a torkom, azt érzem, hogy úgymond nincs kedvem beszélni, mintha bármelyik pillanatban arra számítanék, hogy nem jön már ki több szó a torkomon, nyelni is nehéz, mindkét kezem elzsibbadt, vagyis inkább nagyon gyenge lett, fura volt vele megérinteni dolgokat, nyomás érzése a mellkason, és a nyelvem is elzsibbadt az első percekben. Csoki után 20 perccel jobban lettem, elmúlt.


Pánikrohamaim is voltak az elmúlt évben, de sikerült kezelni, néha nem tudom mi mitől van és rettegek, hogy valami komoly, pedig már mindenre kivizsgáltak és minden rendben van.


Nem ettem sokat az elmúlt 5 napban, szinte majdnem alig… illetve majdnem nulla cukor és minden nap futottam 20 percet.



máj. 7. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább pániknak tűnik.

Nekem rengeteg hipóm volt évekig, ott belső remegést, heves szívdobogást, ájulásérzést, làtásromlást és szédülést éltrm àt. Amikor cukrosat ettem, utána 10 másodpercen belül visszajött a látásom és 5 perc sem kellett, hogy jobban legyek

máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez nem az. Úgy van ahogyan az 1. írta.
máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amit nem tettem hozzá, az az, hogy inzulint szúrok 1 hete és pánikrohamom már nem volt 3 hónapja.
máj. 8. 13:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve pánikrohamtól nem volt torokszűkülés és végtagzsibbadás, de nem zárnám ki nyilván, csak szeretném valamihez kötni.
máj. 8. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
A hypoglikémiának nem jele a torokszűkülés. Ez valószínűleg nem is valódi szűkülés, hanem "csak" olyan érzés, ami viszont pánikjel.
máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!