Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki életében találkozott...

Valaki életében találkozott autista,vagy egyéb más fogyatékossággal, szindrómával élő emberkével!?

Figyelt kérdés

Pl: Down-kór, Williams-szindróma!!??

Milyenek ők szeretetre méltóak azért?🥹😊



máj. 11. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Miert ne lennenek szeretetre meltoak?

Amugy ha tudod, mi az a Williams szindroma, ok mindenkit imadnak, eleg nehez ezt nem hasonlokepp viszonozni. Down korosok szinten hasonlo, en csak ilyenekkel talalkoztam.

máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem emberke.
máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2

Jogos.

máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valaki már biztos.
máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy párral, de őszintén szólva én "tartok" a fogyatékkal élőktől, mert nem értem őket, hogy mit beszélnek, nem tudom hogyan kell velül viselkedni - legalábbis azokkal így voltam akik a környezetemben voltak :/

Kisgyerektől kezdve idős nénin át voltak páran

máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy romantikus illúzió, hogy ők kedvesek, meg jófejek.


VANNAK közöttük olyanok is, igen, meg nem egyszer előfordul, amikor a 190 centi magas, agyilag 2 éves szinten lévő 19 éves kiveri valamin a balhét, és a férfi ápolóknak kell megfékezniük, hogy ne üsse már meg a fejlesztést végzőt.


Teljesen a sérülésük mértékétől függ, mennyire funkcionálnak rendesen és mennyire integrálhatók a társadalomba. Nagyon sokuk nem.

máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%

Én autista vagyok.


Ugyanolyan ember"ke" mint te. Szerintem és a párom szerint nagyon is szeretetreméltó.


Az, hogy kedves meg jófej vagyok-e, az csak tőled meg esetleg a hangulatomtól függ, de szerintem ezzel minden "normális" ember"ke" is így van.


Engem pl. kifejezetten zavar, ha fogyatékosságként írnak az autizmusról. Persze vannak akiknek sokkal-sokkal durvább és ők tényleg úgy viselkednek mint a fogyatékosok, de én pl. szerintem teljesen átlagos vagyok, nem érzem magam fogyatékosnak.

máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kiss Kíváncsi válasza:
Feleségem lassan egy éve amputált.
tegnap 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!