Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gluténérzékeny lennék? Pizzátó...

Gluténérzékeny lennék? Pizzától semmi bajom.. de a palacsintától igen?

Figyelt kérdés

Egy hónapja van a probléma, lehet összefügg a munkámmal mert ott eléggé stresszes lenni. Ha nincs gyomrod hozzá szerintem ne folytasd.


Annyi tömören, hogy egy nap hasmenés tört rám egész nap wc-ről wc-re mentem aztán második után mint a nyulak bogyós lett a székletem majd sárga napi 6-8 székeles akkor elmentem táppénzre, és mintha elvágták volna vége lett kivéve a sárga végterméknek. De ettem közben szinte mindent kivéve tojást azt nem kívántam. Most 3 hét után visszamentem dolgozni azaz ma most megyek. Pénteken ettem palacsintát szombatig megint kellett mennem wc-re 6x tegnap nem volt gond, most meg megint sárgás a székletem meg arra keltem, hogy görcsöl a hasam.

Végbéltükrözésem lesz kövi hónap elején, de gondoltam addig visszamegyek dolgozni mert glutánerzékenységre gondolt a dokim, de annyi pizzát nem ettem életemben mint most eme 3 hét alatt, ugyanis 7 kilót fogytam míg nem memtem táppénzre kb. 1 hét alatt 7 kiló..


Most megint mehetek vissza dokihoz.. úgy unom.

Van egy ismerősöm, szerinte munkaundor mert csak akkor van bajom ha dolgozok. Szerintem a tojás alapanyagú termékektől lehet és a palacsinta ilyen.. de a tojástól a munkaundoron át más opció nincs, vagy van?



máj. 13. 04:43
 1/3 anonim válasza:
Ha gluténérzékeny vagy akkor minden gluténos cucctól rosszul vagy. Lehet hogy a paradicsomra vagy allergiás.
máj. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sárga végtermék inkább epegondra utal, mint ételérzékenységre.
máj. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Étkezési naplót kellene vezetned, hogy kiderítsd, mert a bolti vackok között bármi lehet a ludas.
máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!