Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjszakánként mellkasi nyomásra...

Éjszakánként mellkasi nyomásra ébredek?

Figyelt kérdés

Több hónapja előfordul, hogy olykor éjszakánként akár 2-3 alkalommal félálomban arra ébredek, mintha valaki erősen megnyomná a mellkasomat. Néha meleg érzés is elönti azt a részt.

Ez az infarktust előjele lehet?

35 éves ffi vagyok.


máj. 14. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Haziorvosnal jartal mar? Tud csinalni ekg-t (az enyem legalabbis tud, de max tovabbkuld). Azonkivul stressz is lehet, de elobb a fizikai okokat kell kizarni.
máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
EKG-t csináltak már 2 hónapja, meg nyáron is. Szív UH is volt 2 hónapja gyerekkori szívzörej miatt. Mindent rendben találtak...
máj. 14. 11:47
 3/14 A kérdező kommentje:
Esetleg embólia gyanú, megakad a tüdőmben egy vérrög? De mindig éjszaka alvás közeli állapotban?
máj. 14. 11:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább szorongásos tünet szerintem. De menj vissza a háziorvoshoz!
máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szorongsz? Stresszelsz?
máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos sokat.
máj. 14. 12:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább érzelmi stressz.

Próbálj a jelenben élni (zárd ki a múltat és a jövőt), oldd a feszültségeket (pl. mozgás), próbálj meg sírni.

máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem iszol meg napi fél liter energiaitalt? nekem volt ilyen 20 éves koromban, és ez okozta. még valaki olyat is mondott hogy szívbeteg vagyok. szerencsére nem volt igaza. ha érzelmileg nem vagy nyugodt szerintem kerüld a savas italokat. (fokozzák a stresszt)
máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sok kave, cigi, alkohol szintugy
máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Sportolsz?

Az jo stresszcsokkentesre is. Foleg kardio, futas, biciklizes, legalabb seta.

máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!