Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felső hátfájás, lehet tüdőrák?

Felső hátfájás, lehet tüdőrák?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, és 3 napja a felső hátamban enyhe, tompa fájdalmat érzek mindkét oldalt. Esténként a hasam is görcsöl.

Félek hogy tüdőrákom van, mivel dohányzok.


Nem köhögök, nincs súlyvesztés, nincs véres köpet, kiváló az étvágyam.


Egy hete derült ki, hogy egy kedves ismerősömnek rosszindulatú tüdődaganata van, 43 éves. Semmilyen tünete nem volt.


Nemtudom számít e, de naponta 6-7 kávét iszok, legtöbbször éhgyomorra.



máj. 16. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a rossz tartás vagy a monoton munka, nem kell azonnal temetni magad.
máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet. Amikor a rák már fájdalmat okoz, akkor már más tünetek miatt (légzési nehézség, fulladás, fogyás, az általános állapot romlása) már megállapításra kerül a tüdőrák. Ahogyan. 1. írta, ez inkább valamilyen mozgásszervi fájdalom, vagy a hasmenés egyidejűsége miatt, vírusos fertőzés része.
máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább mozgásszervi dolog lehet a háttérben, vagy esetleg valamilyen fertőzés.
máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm. Ma medencének ástuk az alapot es megvan a fájdalom helye. Kozvetlen a gerincoszlopom kellett baloldalt. Onnan sugarzik. Alig tudom kihuzni magam. Ugyerzem ebbol ortopedia lesz
máj. 16. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Kenegesd Flectorral.
máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!