Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor múlik el?

Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
mikor múlik el a hörghurut?? 2,5hónapja köhögök, röntgenen is voltam. (a cigit 1 hónapja tettem le) ez is közrejátszhat?

máj. 17. 18:00
 1/6 A kérdező kommentje:
valakiiii help
máj. 17. 20:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, közrejátszhat. De ki kell tartani... idővel jobb lessz 🙃
máj. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Egyszer 2 hónapig köhögtem, antibiotikum 2-szer sem segített, ugyanez volt, hörgő gyulladás.

Aztán valaki tanácsolta a c vitamint 2000 vagy 3000 mgot, 2 nap múlva el is múlt !

máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
máj. 22. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Basszus, en csak harmadik hete kohogok, viszont mutetre vagyok kiirva es invaziv mellrakom van. Ugyhogy annyira szeretnem, ha nem halasztanak el.

Amugy nekem az orvosom szteroidos orrspray-t irt, igaz, esetleg az ugyem komolysaga miatt. Ez a fuldoklasos kohogest azonnal elmulasztotta. De a gusztustalan szaraz horgo erzesre enyhulest gyogynovenyes kohogesre valo szirup, es eukaliptusz olajos gozoles ad. Antibiotikum megvolt mar.

Engem megfertoztek, ugy kohogott pofan valaki 48 oraval tunetek elott, hogy beteritett vele.

Allitolag most terjed egy makacs kohogeses fertozes. Covid tesztek negativak voltak.

Jobbulast.

jún. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
neked is jobbulast, és jó egészséget kívánok! kitartást!
jún. 9. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!