Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet hogy vakbélgyulladás?...

Ez lehet hogy vakbélgyulladás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma van 3. napja hogy fáj a jobb oldalt az alhasam 1 pontban. Nem folyamatosan meg nem is erősen, leginkább akkor amikor nyomok ürítéskor és amikor leülök vagy felállok, és párszor akkor is befájdul 1-2 pillanatra amikor sétálok. Más tünetem nincs, csak ideges vagyok mert nagyon rá vagyok parázva hogy ez biztos vakbél.

Szerintetek ez mi lehet?

19/L



máj. 21. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de lehet más komoly probléma is vagy akár jelentéktelen dolog is.
máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ovuláció okozhat ilyen fájdalmat?
máj. 21. 07:38
 3/5 Tatyó ***** válasza:
100%

Nekem volt vakbél gyulladásom és kivették. Nekem egy nap volt az egész, dél körül fájdogált a hasam, délután 3-ra már nem bírtam egyenesen járni, 5 órára már ki is voltam belezve.

A vakbélgyulladás rendszerint nagyon fáj, görnyedésbe húz és nem enyhül.

Enyhe nyomásra is érzékeny, hőemelkedés is lehet.

Ha most van ovuláció akkor az esélyesebb, de azért figyeld, esetleg háziorvos többet tud.

máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az ovuláció lesz egyébként. Mert ez a 3. nap hogy fáj de nem erősödik meg egyéb tünet sincs mellé.
máj. 21. 15:11
 5/5 anonim válasza:
Nekem már december 31 óta vannak ilyen tüneteim, és senki nem találta meg az okát. A héten borzalmas fájdalmaim vannak.
máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!