Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az orvos mért nem segît ha...

Az orvos mért nem segît ha tudja hogy rákos beteg a páciens??? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Én azt hittem mindenkin segîtenek. Számomra ez elkeserîtő, hogy az esélyt se adja meg. Protokol van hogy kiket küldhet? De ha család tag lenne,akkor biztos mindent megtenne.Csak szedje a vitaminokat igyon sok folyadékot a tanács. Hogy tudnék segîteni? Mit tudna tenni? A vitaminok segîtenek? Köszönöm a válaszokat.
máj. 22. 05:49
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
Milyen rák azt megkérdezhetem? Milyen orvos, onkológus mondta ezt? Van egyébként olyan, amikor ez a tanács csak, de lehet a beteg nem vállaja a kezelést.
máj. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Bármilyen hasznos konkrétumot megosztasz?
máj. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Honnan tudod, hoyg az illetö rákos? Az orvos mondta vagy csak te gondolod? Konkrétan milyen rákról lenne szó?

2. Az orvos miben nem segít? Ha van diagnózisa, akkor kezelésre küldheti, amennyiben a beteg is akarja.

3. Ha az orvos nem küldi tovább, keress másikat, de csak akkor, ha tényleg biztos, hogy beteg

máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!