Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Nagy bajt érzek. Anyukám szerint semmi,de én félek. A tüneteim inkább pajzsmirigy alulműködésre utalnak, de akkor a szőrösödét az nem magyarázza. Amiket észrevettem: nagyon szőrösödök az egész felső testem még az arcom is, ami nagyon zavaró, mert lány vagyok. De ami inkább az alulműködésre utalna az a száraz hideg bőr, töredezett, vékonyszálú haj, nagyon alacsony vérnyomás, hízás(nem tudok fogyni). Ez nem tudom hova tenni de a csuklóm nagyon fáj és nem tudom miért mert nem emlékszem , hogy leestem volna, vagy beütöttem volna amitől fájhatna. Az tudom , hogy a hátam attól fáj mert lovaglás közben egyszer becsípődött és mikor síelni voltunk egy hatalmas görcs lett ott és a fejem nem tudtam mozgatni és még mostanában is nagyon szokott fájni az üléstől.Még a nyakam is néha úgy hirtelen mintha szúrnák elkezd fájni egyszerűen bele őrülök. És mostanában még a derekam is elkezdett fájni.Az anyajegyeim is nagyon megszaporodtak.(Régebben még volt amelyik fájt is.) Most biztos azt gondoljátok, hogy túlzásba viszem az aggódást vagy túl sok mindent veszek észre magamon. De egyszerűen borzalmas és az a legrosszabb, hogy szüleim nagyjából leszarják.Nagyon félek , hogy valami bajom van. :( Szerintetek mi lehet ez?

Légyszi ha van ötletetek írjátok meg és ne bunkón, mert ez számomra nagyon fontos.


Egy aggódó lány.



2013. jún. 16. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még azt elfelejtettem , hogy a szívem is néha beszúr. Rettenetes.

Amúgy anyukámat rávettem , hogy vigyen el orvoshoz és nagy nehezen beadta a derekát, szóval valamilyen teljes kivizsgálásra megyek, meg talán endokrinológushoz a nyáron.

2013. jún. 16. 15:46
 3/9 A kérdező kommentje:
16 és szerintem nem normális ez.
2013. jún. 16. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagyon jártas az orvostudományban, de lehet hogy valami hormonprobléma is lehet a dologban. Pont azt akartam mondani, hogyha anyudat nem tudod rávenni az orvosra, akkor menj el egyedül. Elmondod neki is, hogy mi a baj, el fog küldeni vérvételre gondolom, csinálnak egy teljeskörű kivizsgálást és megmondják mi a baj. :) Ne aggódj, a lényeg hogy mihamarabb menj el orvoshoz.
2013. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nagyon félek. Olyan sok rossz élményem van az orvosokkal. :(( De remélem hogy megtudják oldani. És én is remélem hogy mihamarabb eljutok. Már vagy fél éve rágtam a fülét. Most mondjuk nem leszek itthon 2 hétig azt mondta elintézi és remélem beváltja szavát.
2013. jún. 16. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:
16 évesen bőven el tudsz menni egyedül, ne várj anyukádra, főleg, ha te jobban érzed, hogy ez probléma.
2013. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudod egyáltalán nem tudok a sarkamra állni és hát nem olyan városban lakok ahol van kórház.. Most itt a nyár de elég feltűnő lenne ha elmennék. :(
2013. jún. 16. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Le kéne fogynod

Az orvostól megne félj, mert úgy hogy segítsen

2013. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az , bármit csinálok nem segít. És ez is probléma. Amúgy meg honnan tudod hány kiló vagyok vagy ilyesmi, már nem azért.
2013. jún. 16. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!