Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Újabban hamar felkapom a...

Újabban hamar felkapom a vizet kis dolgokért. És e miatt magányos vagyok. Hogyan lehetne az idegeségemet csillapítanni hogyan gondolkozak a mai viselkedésü emberekell kapcsolatba hogy barátkozni tudjak velük anélkül hogy felidegesítsenek?

Figyelt kérdés
Hogyan barátkozak?, Hogyan ne legyek ideges?

#stressz csökentése #újabb gondolkozásimód
2013. júl. 2. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak mostanában? Mert akkor lehet, hogy magnéziumhiányod van. Vagy szerinted a természeted változott a "mai viselkedésű emberek" hatására? Min cseszed fel magad?

-Helló, Béla vagyok.

-Na ne szórakozz már... -.-

Vagy hogy? :D

2013. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is valamilyen hiányra gondolnék, B vitamin, magnézium, króm, cink, nem tudom. De én is voltam ideges így, és mióta tornázok, vitaminokat eszek, sokkal jobb, teljesen lenyugodtam. Arra gondolok, hogy a mai fiatalok csupa ilyen vacak készételeket esznek színezéket, ízfokozót és ez okozhatja még ezt. Próbálj tálálkozással, mozgással, munlával változtatni magadon és akkor könyebb lesz.
2013. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Például a félre értek valamit. Mert tudja a barátnőm hogy ideges vagyok és feszt ezel jön hogy én idegbeteg vagyok stb. És ezel is idegesít hogy ezt mongya elkezdek vele ordítanni meg ilyenek. Meg apám is mond valami olyat amit nem szeretnék megcsinálni munkát, de apám azért is erőszakoskodik csináljam meg a munkát, úgy felidegesítem magam vagy leordítanám vagy megütném.Meg a múltkor szakított velem barátnőm. Azt mondta szeret rá 5 perc múlva meg azt mondta szakítanni szeretne velem, rám jött a dühroham leordítottam ozt otthagytam a francba a plázába.Vagy hogy nincs munkám anyám meg feszt ezel jön hogy egy semmirekelő vagyok ettől is dührohamom lesz.
2013. júl. 2. 22:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek voltak először, mostanában pedig változtatni akarok az életemen megyek munkát keresni nem jön össze dührohamot kapok,vagy volt már olyan is hogy, felkelek reggel, bioritmus kiesésem van minden kiesik a kezemből még magam is összetöröm míg regelit csinálok vagy bármit csinálok az nap minden balul sül el dührohamot kapok. Vagy ha felrakok valamit valahová és csak azért is leseik 3-4 szer visszarakom a helyére megint leesik főthöz vágom ordítok dührohamot kapok. Néha még reszketek is és közbe hatalmas energiát érzek a testembe, de a fejem meg kába álmos, nem alszok jól se. fél 2 kor alszok mindenap el.
2013. júl. 2. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy vitaminhiányod van. Az idegrendszer működéséhez nagyon fontosak, amiket a kettes leírt. Én azért írtam a magnéziumot, mert nekem konkrétan az volt, bár rajtam nem így jött ki, hanem türelmetlen voltam, ideges, bár senki fejét nem ordítottam le, lehet hogy az a következő fázis lett volna. Nekem a patikus ajánlotta a pezsgőtablettát és kisimultam tőle teljesen. Egyébként nekem sincs állásom, szóval átérzem. Én is minden nap megkapom, hogy egy élősködő sz@rkupac vagyok.
2013. júl. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és az együtt érzésed.
2013. júl. 3. 08:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!