Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 vagyok és több, mint egy...

Kelemen Noémii kérdése:

17 vagyok és több, mint egy éve küzdöm a pánikbetegséggel. Szükségem lenne valaki olyannal beszélni, aki kigyógyult ebbōl, mert én úgy érzem mindent megteszek, de nem változik semmi. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Hogy pontosan mit érzek?eltévedést,nem tudom hogy hol vagyok,mi van velem,vagy mit miért csinálok..egyszerūen mintha nem lennék kapcsolatban a térrel..Kérlek aki már volt ebben, evezett ebben a hajóban írjon nekem, hogy hogyan hagyhatnám magam után ezt az egészet?!?!

#pánikbetegség #egészséges gyógyulás
2013. júl. 21. 10:40
 1/2 anonim válasza:
sziabogi:X
2013. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ugyanez van nekem is. írj privátban. nekem 3 éve tart..(15 éves vagyok..) ugyanilyen van neekm is. írj, és megbeszéljük. nekem is erre lenne szükségem
2013. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!