Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valami nagyon jó házi...

Van valami nagyon jó házi praktika cukorbetegségre?

Figyelt kérdés
valami olyan ami le viszi a cukrot..vagy valami nagyon jó gyogyszer?
2013. júl. 23. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Házi praktika nincs. Gyógyszer van, meghatározott esetekben adják, amikor még nem kell inzulin. De egyik sem váltja ki a diétát, párhuzamosan kell őket alkalmazni, és szigorúan betartani, amit az orvos mond, ha nem akarsz szövődményeket.
2013. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazábol olyanok érdekelnek amik segítik lejebb vinni tudom hogy nincs olyan..sajnos:((
2013. júl. 23. 12:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Rendszeres mozgás.
2013. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van: mozgás(nem elhízni) és diéta. Sokszor,ha nem fiatalkori cukorbetegségről beszélünk, életmódváltással abba lehet hagyni a gyógyszerek szedését(sőt olyat is láttam,aki az inzulint hagyta el).
2013. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok elhizva..kb 7 a cukrom ezen kéne segiteni..
2013. júl. 23. 13:57
 6/10 anonim ***** válasza:
A diétát nagyon komolyan vedd! És bár ez nem a reklám helye,nem is az a célom, a Forever Living Products-nak van olyan terméke,ami az ilyen vércukorszintet karban tudja tartani.
2013. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem számít hogy mennyire vagy elhízva, a rendszeres mozgás mindenkinek ajánlott, cukorbetegeknek kötelező.


Egyes típusú cukorbeteg vagyok, de egy végigmozott napon kb 5-10-el kevesebb bázis inzulint is adhatok. Tehát nemhogy 7-ről, de 17-ről is levinné.


Emellett ugye a szív- és érrendszeri betegségek kockázatát és egyéb szövődményeket is csökkent a mozgás, érdekes hogy ezt az orvosod nem említette.

2013. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor ha már nem válaszolt senki.

Néhány kajának vércukorcsökkentő hatása van, de ne úgy értsd, hogy megeszed és váolááá nem kell inzulin/gyógyszer, hanem csak jobb vércukor értékek lesznek tőle, többet lehet mellette enni. Ilyen pl. a fahéj, káposzta.

2013. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 24. 18:12
 10/10 B.Ági ***** válasza:

"Néhány kajának vércukorcsökkentő hatása van, de ne úgy értsd, hogy megeszed és váolááá nem kell inzulin/gyógyszer, hanem csak jobb vércukor értékek lesznek tőle, többet lehet mellette enni. Ilyen pl. a fahéj, káposzta."


...és a kapor, a brokkoli....sok zöldség, semmi szőlő

zöldtea,csallántea, veronikafű teája

2014. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!