Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folt tüdöröntgenen-nagy a baj?

Folt tüdöröntgenen-nagy a baj?

Figyelt kérdés

Keresztapám tüdöröntgrnén találtak egy foltot. Azt mondták, hogy két hét múlva mennyjen vissza kivizsgálásra. De én nagyon ideges vagyok, hogy mi lehet az.

Csak rák vafy tbc lehet vagy akár más is, ami nem annyira súlyos?


2013. aug. 13. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet régi tüdőgyulladás helye is. De persze lehet TBC vagy rák is. Ha kivizsgálásra hívták, akkor baj van. Ha csak kontrollfelvétel miatt, akkor nem gáz egyelőre.
2013. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Röntgenen találtak egy fehér foltot, de nem tudták megmondani, hogy mi az és azért hívták kivizsgálásra, de csak egy több, mint egy hét múlva. Ha nagy baj lenne nem csinálnák meg gyorsabban?Vagy akkor is haéogatják a dolgokat?
2013. aug. 13. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sietnek, ha rákos akkor sem. Nekem is áttét gyanu volt valahol, tavaly októbertől keresték és mire meglett idén január... Igaz nekem nem tüdőrákom volt, de nem kapkodnak el semmit az onkológián.
2013. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jujj ez nagyon rosszul hangzik! De ugy-e már jól vagy?
2013. aug. 13. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, elmegy. Kaptam 3 kör kemoterápiát, hát mit ne mondjak durva volt. Vért hánytam, vért fostam... Mondták ez vele jár, majd elmúlik azt jónapot.
2013. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat igen sajnos a magyar egásységügy nem a syínvonaláról híres és ezt bármilyen területre értem!


Kívánok neked sok eröt és mihamarabbi gyógyulást!

2013. aug. 14. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nektek pedig szerencsét, hogy ne legyen baj.
2013. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Mi újság?

Nincs baj,ugye?

2013. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!