Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lányok titeket zavar?

Lányok titeket zavar?

Figyelt kérdés
Sziasztok,17 éves kamasz fiú vagyok és van pár pattanásom az arcomon meg a hátam/vállam-on. 1-2 pirosabb folt és néhány ilyen kisebb pattanások(10-20db), egyébként ismerőseim szerint jól nézek ki, jó az alakom, sportos vagyok. Titeket ez főleg lányokat mennyire zavar? Például így első találkozásra nagy hátránnyal indulok, vagy pedig ugyanúgy van esélyem bármire? :) Komolytalan kérdéseket nem kérek! :)

2013. aug. 18. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de szerintem azért kezdj velük valamit.
2013. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Komolytalan KÉRDÉST nem is kapsz :D egyébként szerintem nem zavaró ezen mindenki átesik meg ha rendbe vagy akkor nincs hátrány. Ha gondolod a gyógyszertárba vény nélkül kapható niacide gél, nekem hatásos volt így nincsennek pattanásaim.

17/L

2013. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat, 1. válaszoló mindig ápolom, reggel este, tisztító gél + hidratáló gél, heti 1x teafaolaj, illetve aloe vera gél-t használok rá este. Időnként Bioptron lámpa, A illetve E vitamin-t is szedek rá. :)
2013. aug. 18. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne használj ennyi gélt. Főleg olyat ne, ami zsíros.


Nekem sokkal durvább volt anno a fejem, úgy nézett ki a pattanásoktól mint egy elcseszett pizza. Semmi kence nem használt, a kozmetikus sem. A fekete szappan nevű dolog hozott csak minimális eredményt. Aztán elmentem bőrgyógyászhoz, írt fel egy kenőcsöt, egy alkoholos arclemosót, meg egy antibiotikumot. Két hónap alatt egy darab pattanásom nem maradt. Azóta csak fekete szappant használok, amolyan "szinten tartás" céljából.


Amúgy hogy a kérdésre válaszoljak: ha nincs teljesen tele a fejed pattanással, egyáltalán nem zavarja őket, főleg ha az alakod és a személyiséged jó. Az első találkozás pedig hót egyszerű dolog, annyi a lényeg hogy egyből valami olyasmit kell bedobni, ami leköti a csajt, és el tudtok dumálni róla. Ilyenkor hajlamosak megfeledkezni a külsőről. Biztos neked is van olyan haverod, aki rusnya és csóró, mégis fullos női vannak.

2013. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a részletes válaszod!:) Vannak persze,csak én olyan személyiségű ember vagyok, aki szereti ha minden passzol körülötte. :)
2013. aug. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!