Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üres sella szindróma. Fel...

Üres sella szindróma. Fel lehet ebből épülni?

Figyelt kérdés
Vagy az illetőnek élete végéig hormonokat kell szednie? Egy ismerősnek van ilyen, állítólag sokáig szedett valamilyen gyógyszert, és ez lett a "mellékhatása"

#hormon #hipofízis #üres sella szindróma
2013. szept. 15. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog meggyógyulni. Sajnos ha bármi miatt sorvad a sella turcica-ban taláható hypophisis ez már nem gyógyul meg. A hormonokat mindig szednie kell majd.
2014. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

propecia-t szedett hajhullásra...

Akkor úgy tűnik, nem érte meg...

Azért érdemes megnézni, írnak-e ilyen mellékhatást valahol a gyógyszernél...persze, hogy nem!

2014. febr. 21. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg. Utána néztem én is,nem ír ilyen mellékhatást.Persze ez egy új készítmény és bár kipróbált engedélyezett szer,de sok mindenre esetleg csak akor derül fény,ha elterjed a szedése. De az is lehet,hogy a betegségének semmi köze ehhez a gyógyszerhez. Sok más is okozhatja.
2014. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég sokáig szedte, mindenféle hajnövesztővel kombinálva, ezek meg ha jól tudom úgy hatnak, hogy a tesztoszteront blokkolják. Hát sikerült...egy életre...

A páromról van szó amúgy.

2014. febr. 21. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:
:( Inkább kopaszodna!
2014. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!