Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy érzem, ha fizikailag...

Úgy érzem, ha fizikailag bántom magam magam, akkor a lelki fájdalom elmúlik. Vágom a kezem pengével (nem vagyok emo), felképelem magam, zúzódásokat okozok magamon. Miért van ez? Csak pszichológus segíthet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mitől van a lelki fájdalom? Hiába ártasz magadnak fizikailag, attól még a problémád nem oldódik meg. Ha egyedül nem tudod megoldani akkor igen, mindenképpen keress egy jó pszichológust.
2013. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elég szörnyű családi hátterem van évek óta..Párkapcsolatom sem az igazi.. Néha a ,,barátok" is tesznek a jó kedvemről..Van mindenféle probléma.. Jártam régen pszichológushoz,de azt hittük meggyógyultam..

20L

2013. szept. 17. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kísérletezz egyedüli megoldással, hanem mindenképpen keress egy másik pszichológust, ne ahhoz menj vissza, akinél már voltál.

A fájdalom okozást addig áld meg...uralkodj rajta, h már pedig akkor se csinálsz ilyet...mond magadba, amit az előző hszes is írt, h ez nem fogja megoldani a gondokat stb.

2014. márc. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!