Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Túl nagy a lépem - okozhat ez...

Túl nagy a lépem - okozhat ez valamilyen problémát?

Figyelt kérdés
Pár éve egész más probléma miatt voltam ultrahangon, ahol megállapították, hogy kicsit nagyobb a lépem, mint a normális méret - akkor azt mondták, ezzel nincs semmi gond. Legutóbb kb 3 hónapja voltam megint (szintén más okból), akkor azt mondták, a lépem mérete eléri a normális méret értékének felső határát. Amikor a háziorvosomnak mondtam, hogy ezek szerint egyre növekszik, azt mondta, addig amíg nem lépi túl, nincs gond. Na dehát ha így folytatja, előbb-utóbb túllépi!!!! Hogyan előzhetem meg az esetleges problémákat? Vagy várjam meg, amíg az orvos méltóztatik kijelenteni, hogy probléma van vele?...

2013. nov. 13. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy növekszik? Szerintem mindig ugyanakkora volt, az átlagosnál kicsit nagyobb. Csak máshogy fogalmazott a két orvos, ill. lehet, hogy ugyanaz, de a két alkalommal.


Szerintem semmi bajod nincs és nem is lesz, nyugi!

2013. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy növekszik, mert először azt mondták, kicsivel nagyobb, egy-két évre rá pedig azt, hogy elérte a maximális felső határt. Ebből arra következtetek, hogy egyre nagyobb lesz.
2013. nov. 14. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne következtess, hanem kérdezz meg egy orvost inkább, az a biztos.

Járj gyakrabban UH kontrollra, és tartsd meg mindig az eredményeket, hogy legyen mit összehasonlítani.

2013. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 9. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia azota mi a helyzet vele? :)
2020. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!