Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomoridegtől miért fogy az...

Gyomoridegtől miért fogy az ember?

Figyelt kérdés
Oké, van aki nem tud enni, ha ideges, de miért fogy az is, aki eszik rendesen a gyomorideg mellett?
2013. nov. 13. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Talán más tünete is van. Pl. siet mindig, kapkodva eszik, hasmenése van?!

Ajánlott pl. esténként Remotiv tabletta bevétele vagy orbáncfű tea ivása vagy citromfű tea ivása vagy Wörishofener Nervenpflege szedése, este 1-2 szem.

És szedhetne Polybé tablettát, mert attól is megjön az étvágy.

2013. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenés jellemző a gyomoridegre, meg hányás. Volt egy időszakom, amikor heti rendszerességgel, nagyon gyakran hánytam, hasmenésem volt. Enni azonban tudtam. Fogytam is Labor vizsgálatoknál kiderült, hogy az égvilágon semmi bajom. Mégis a tünetek fennállnak. Ott hagytam a munkahelyem, elmúltak a tünetek. Kiderült, hogy a főnököm "terrorját" nem bírta a szervezetem és ettől állandó gyomoridegem volt és alapjáraton stresszben éltem. Azóta semmi...
2013. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyomorideg rengeteg energiát felemészt azért fogy az ember.


Ehhez vedd hozzá, hogy sokan nem tudnak enni ha idegesek.

Én is ilyen szorongós, gyomorideges típus vagyok. Ilyenkor megy a hasam, nem tudok enni, hányingerem van.

Le is folyik pár kiló elég gyorsan.

Ha megszűnik a stresszforrás akkor elmúlik a probléma.

2013. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ajánlott pl. esténként Remotiv tabletta bevétele"


Egyáltalán nem ajánlott!

2013. nov. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énnálam a gyomorideg miatt fokozottabb volt a gyomorsavtermelésem,s emiatt állandóan éhes voltam,s egyszer majdnem gyomorfekélyes is lettem,mert a savam,nagyon erős volt,s sokszor tömény savat hánytam,de olyat,hogy nem vicc,még a betont is megmarta egy picit,mindig az iskola miatt voltam beteg,hittem én,a nyári szünetekben is,bár enyhébben,de fennmaradtak a tünetek. Mindennek pszichés okai voltak,mert az otthoni problémák,bár szegény anyám próbált kímélni,mégis a szorongás kiváltotta stressz,s a depresszió is okozta.
2013. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!