Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől hallom a pulzusom a...

Mitől hallom a pulzusom a fülemben? Elmúlik valaha, kezelhető? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Két napja jelentkezett ez a probléma és csakis a bal fülemben hallom. Először azt hittem, víz ment bele, mert pont olyan a hangja, amikor víz van a füledben aztán oldalra hajtod a fejed és "folyik benne". De inkább ritmikusan lüktet, mint a pulzusom. Napközben nem hallom, mert elnyomják a külső zajok de éjjel roppant idegesítő, nem tudok tőle elaludni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 17. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mérd meg a vérnyomásod. Lehet hogy magas.
2013. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hallom, engem is idegesít, de nem tudok vele mit csinálni. A vérnyomásom rendben van.
2013. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet váladék van a középfülben az okozza?

Ezt azért gondolom mert írod: "ha oldalra hajtom a fejemet"...

Ha lötyög benne akkor lehet hogy az...

Ha kezdődő fülzúgás akkor meg azért kell megnézetni mert minél előbb kezdik meg a kezelést annál jobb, fülzúgás kezdeti esetben jól kezelhető de ha valaki nem fordul időben orvoshoz, krónikussá válhat és később már nehezebb bármit tenni.

2013. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem adtak rá gyógyszert?

Már jobb egyébként?

2013. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia , itt vagy még? Pulzáló tinnitus a neve. Sok minden okozhatja. Nekem a balban van. A szívverésem ütemére hallom kb ahogy zúdul a vér az eremben… idegölő nagyon
2023. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!